Fotoobraz

Wykonywane przez nas Fotoobrazy tworzone są tech­niką atramentową (pigment) na tka­ni­nach o gra­ma­tu­rach 220g–360g ide­al­nie imitujących płótna malar­skie Obrazy te są idealnym uzupełnieniem kompozycji, wystroju każdego mieszkania. Używamy tkanin tylko najwyższej jakości. Bawełniane płótno 360g zapewnia druk fotografii z charakterystycznym malarskim walorem. Technologia druku, którą stosuję gwarantuje doskonałe odwzorowanie barw, fotorealistyczną jakość obrazu oraz wyjątkową trwałość.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jako materiał proponuję 3 rodzaje tkanin:

Fotoobraz na płótnie Canvas poliestr 220g – to tkanina poliestrowa powlekana o gramaturze 220g. Lekkie płótno do realizacji reprodukcji i obrazów o wysokich walorach tonalnych obrazu i fotorealistycznej jakości.

Fotoobraz na płótnie Canvas poliestr 250g – to tkanina poliestrowa powlekana o gramaturze 250g. Grubsze płótno poliestrowe, doskonale nadaje się do wydruku grafik, zdjęć i obrazów bardzo wysokiej jakości.

Fotoobraz na płótnie Bawełnianym 360g – wysokiej jakości bawełniana tkanina o gra­ma­tu­rze 360g. Odpowiednik płótna malar­skiego. Charakterystyczny splot płótna nadaje obrazom szczególny plastyczny malarski klimat. Doskonale nadaje się na obrazy imitujące obrazy malowane, a także do grafik i zdjęć.

Gotowy produkt – to naciągnięty wydruk na krośnie malarskim z drewna wysokiej jakości, zadruk bocznych powierzchni (rozciągnięcie bądź odbicie lustrzane). Tak wykonana reprodukcja to gotowy fotoobraz do powieszenia na ścianie.

CENNIK

Canvas Poliester 220g.pdf      Canvas Poliester 250g.pdf      Bawełna 360g.pdf